2024-03-28

Saugomų teritorijų gamtos mokyklose parengta 20 ŽALIŲJŲ edukacijų

GAMTOS MOKYKLOSE PARENGTA 20 ŽALIŲJŲ EDUKACIJŲ

✅Šiais metais, minint Lietuvos įstojimo į ES 20-metį, saugomų teritorijų gamtos mokyklose parengta 20 įdomių žaliųjų edukacijų.

✅Iniciatyva „20 žaliųjų edukacijų saugomų teritorijų gamtos mokyklose”, kviečiant šiais metais dalyvauti 20-yje gamtosauginių pamokų, prasideda nuo balandžio pradžios ir vyks iki metų pabaigos.

✅Žaliųjų edukacijų metu bus galima susipažinti su retais ir saugomais paukščiais, sužinoti – kur gimsta upės, ką mėgsta miegapelės, pasidomėti miško ekosistema, apsilankyti prie bebro namų ir patirti daug naujų atradimų gamtoje.

✅Iniciatyvoje kviečiamos dalyvauti moksleivių klasės, šeimos su vaikais arba tiesiog lankytojų grupės. Užsisakę 3 (ar daugiau) žalias edukacijas saugomų teritorijų gamtos mokyklose, gauna galimybę nemokamai apsilankyti Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre Vilniuje.

✅Dalyvauti iniciatyvoje „20 žaliųjų edukacijų saugomų teritorijų gamtos mokyklose” verta, nes žalios pamokos ne tik suteiks naujų žinių apie nacionalinių ir regioninių parkų vertybes, bet ir leis pažinti gamtą per pojūčius – užuodžiant ir besiklausant, braidant per pelkes ir naktinėjant...

✅Daugiau informacijos - https://vstt.lrv.lt/.../saugomu-teritoriju-gamtos.../

👀Pasidomėkite ir dalyvaukite!

#gamtosmokyklos
#saugomosteritorijos 

Matyti mažiau